מבזקי חדשות
GMT+2 17:30

החלה בניית מלון הסוויטות "רויאל קליף" באשקלון.

מאת עזרא ינוב

 "רויאל קליפ" – מלון הסוויטות  החדש יוכל לפעול תוך שנתיים – אמר  מר אלי שבי, מנכ"ל חברת  "גלים גלים בע"מ – חברת הבת של קבוצת ח.א.ש ביטחון, בבעלותו של  נר צביקה בן שבת. עלות הבנייה והצטיידות להפעלתו כמלון סוויטותל

הנחת אבן הפינה למלון  הסוויטות "רואיל קליף" הונחה לפני כחודש ומיד החלו עבודות יציקת היסודות למלון  שיתנסה לגובה של 7 קומות.

המלון מוקם בחלקת קרקע סמוכה למלון "הולידי אין" מזרחה מטיילת החוף החדשה באשקלון.  המבנה בגודל של 15,000 מ"ר  יכלול 33 סוויטות בגודל של כ-80 מ"ר כל אחת.

כל סוויטה  כוללת חדר אירוח גדול, חדר שינה, חדר רחצה ופינת מטבח. לכל סוויטה מרפת הפונה לים בגודל של 24 מ"ר. החברה "גלים גלים" בע"מ כבר מכרה 8 מתוך 33 הסוויטות.

מר אלי שבי אמר כי קיים ביקוש  לרכישת הסוויטות, על ידי ישראלים וגם רוכשים מחו"ל.

את המלון בונה חברת "אמלוני" מאשקלון.

רוכשי הסוויטות יכולים להשתכן בהן במשך 3 חודשים בשנה, בכל תקופה שיבחרו וביתר הזמן  הסוויטות יעמדו לרשות חברת הניהול של המלון, ב"פול" המבטיח  שירותי "מלון בוטיק" לכל ימות השנה.

במלון הסוויטות יפעל חדר אוכל חלבי ל-100 סועדים, ייבנו 2 מסעדות הפונות מערבה לעבר הטיילת והים. ייבנה אולם קונגרסים ל-1000 אורחים, חדרי כושר, ספא ובריכת שחייה. התחשיב של תפוסה של מעל 50% של נופשים בשנה – תבטיח לרוכשי הסוויטות השקעה מניבה טובה.

חברת "הראה" מאנגליה, שהיא אחת מחברות עיצוב הפנים הטובות בעולם, מתכננת את עיצוב הפנים של המלון החדש וכל הסוויטות ירוהטו באותו סגנון.

מלון הסוויטות "רויאל קליף" ממוקם בין אתרים ארכיולוגיים עתיקים לבין חופי היים  ומרכזי בידור ופנאי מודרניים. החברה הכלכלית לאשקלון בונה  בטיילת החוף 4 מסעדות ולפי התוכנית אזור זה יהפוך למרכזי הבילוי  של אשקלון במרחק קטן מהמרינה בעלת 600 נקודות עגינה ליאכטות וכלי שיט המגיעים אליה מכל העולם.

חברת  "גלים גלים" תוכל עם השלמת מכירת הסוויטות, להקצות כספים להתחלת הקמת  המלון השני של החברה בסמוך לחוף הרחצה "בר כוכבא" באשקלון – מלון  שיכלול 240 חדרי מלון ברמה של 4 עד 5 כוכבים. השטח המיועד למלון השני בגודל של 20 דונם כבר נרכש על ידי  החברה והתכנון  כבר הושלם.