מבזקי חדשות
GMT+2 03:48

הבלוג של עזרא ינוב פברואר 2014

 IMG_0240 עזרא ינובהפורטל "תיירות דרום" פעיל בשטחי התיירות בערי הדרום בעיקר באשדוד ואשקלון. מבט אחורה ואתה מגלה שהאינוונטר שלך עשיר למדי: הצלחתי לאסוף את הנתונים הדרושים להפיק מחדש את דפדפת התיירות של העיר אשקלון, לאחר מספר שנים שקודמתה התיישנה מאד. עתה יש לאשקלון חוברת  עניינית ובה נתונים +צילומים של 7 בתי המלון שבתחומה, קרוב ל-60 מסעדות ובתי קפה, מספר בארים ומועדון לילה,  מרינה והאטרקציות שבתחומה, רשימת המוניות, משרדי הנסיעות, אתרי התיירות גדושי ארכיולוגייה, היסטוריה ובילוי. עתה שוקדים על  השלמת תרגום החוברת  לאנגלית ורוסית – בתקציבי העירייה  ובה המחלקה לתיירות.

חוברת זו כיכבה ביריד וועדי העובדים הגדולים במשק שהתקיים בגני התערוכה בתל אביב, שם עיריית אשקלון בלטה בשורה העליונה של העיריות כעיר תיירות מתפתחת ובולטת בשטח. 70 יושבי ראש של וועדי עובדים בארגונים מהגדולים במדינה נרשמו בשיחות אתנו לבוא להכיר את אשקלון התיירותית , במטרה להביא אליה את העובדים .

אחר כך השתתפה אשקלון  בתערוכה הבינלאומית לתיירות בגני התערוכה בתל אביב, יחד עם חברת התיירות "חופית" מאשדוד, טבריה, באר שבע, נתניה, חיפה, ירושלים ותל אביב – כערי תיירות בולטות והעשייה שלנו הייתה ברוכה עד מאד בתערוכה זו.

מבט נוסף הזכיר לנו שגם הקדמנו את פנייה של הנהלת מלון "לאונרדו" החדש הפותח את שעריו בראשית מרץ באשקלון ואף הערכתי להנהלת המלון סיורי הכרות עם מנהלות האטרקציות באשקלון והסביבה.  גם הספקנו לתת יד להשלמת העריכה החדשה של מפות התיירות בעברית ובאנגלית לאשקלון. נוצר שיתוף הפעולה עם התיירות של "חוף אשקלון" ולמדנו שעדיין אין שיתוף פעולה בענפי התיירות של הערים אשדוד ואשקלון למנהלות עמותות התיירות  שהתאחדו בדרום ובנגב לפסטיבל הכלניות "דרום אדום" – ללא ספק שיתוף פעולה הכרחי בין הערים לכפרים  – שיבוא בעתיד הקרוב. לכן מצאתי לנכון להשיב לשאלת  הפייסבוק "מה עשית באחרונה" והכוונה לאתר "תיירות דרום" שלי.

ואני יודע כי בקרוב אחשוף עשייה לא מעטה במיקוד ומיתוג "תיירות דרום". אשרי העושים! עזרא ינוב "תיירות דרום".