מבזקי חדשות
GMT+2 23:45

אודותינו

DSC_3840 (2)ינוב עזראהפורטל  www.tayarutdarom.co.il הוא אתר הבית של כל מיזם תיירות וכל גורם העוסק בטיפוח הפנאי ושל העוסקים בתיירות בכלל, ובדרום הארץ בפרט.  השאיפה היא למשוך לאזור הדרום טיילים ישראלים רבים ואיתם גם תיירים מכול ארצות תבל. הפורטל שלנו מושיט יד לכל אתרי התיירות בדרום. זהו פורטל שיספק מידע על ענפי התיירות והפעילות במסלולי הטיולים, בין אטרקציה אחת לרעותה, בין פסטיבל לכנס, בין צימרים לאירוח כפרי, בין מלונות לגנים לאומיים, חוות ומתחמים של קיבוצים, מושבים, אירועים של הקרן הקיימת, רשות הטבע והגנים, מסלולי אופניים, רכיבת סוסים, פינות ליטוף בעלי חיים, ביקור בפינות הירוקות, גלריות אמנות ותרבות, שירותי תיירות, תחבורה ועוד.

"תיירות דרום",  ישמש לקוראים כמגאזין פעיל, של תיירות נופש ופנאי. אזור הדרום שלנו משופע בכל מקסמי הטבע, באקלים נפלא. בכל אשר תפנו תמצאו חלוצי התיירות שנטלו על עצמם את מלאכת הבראשית, להפוך לתיירנים מוצלחים, בכל סוגי הנופש, הבילוי והפנאי. מערי החוף, ערי המלונות וחופי הרחצה, המרינות והיאכטות, עם היכליי הקונגרסים ומרכזי התרבות, התיאטראות והקונצרטים, המסעדות ובתי הקפה ועד לתיירות הייחודית של באר שבע, בירת הנגב, על כל אתריה הרבים. בירת הנגב מוצגת בפורטל כמקום מרכזי, אליו באים וממנו יוצאים אל נתיבי הדרום והנגב, אל כל האטרקציות ופינות הנופש והבילוי בטבע המיוחד של הנגב והדרום. התיירות הכפרית של עשרות רבות של בתי ההארחה, אורחנים, הצימרים, חוות החיות ופינות הליטוף, אתרי הטבע, אתרים עתיקים עם היסטוריה וממצאים ארכיולוגים – כל אלה מעשירים את באר שבע , כמו גם ערים כאשדוד ואשקלון, קריית גת, קריית מלאכי, שדרות, נתיבות אופקים ודימונה,ירוחם ומצפה רמון, במעטפת של תיירות כפרית של הרשויות האזוריות והתיירנים הפרטיים. גם בקיבוצים ומושבים – התיירות קמה ומזמינה את הנופשים והתיירים, לבוא לבלות, לנפוש ולטייל באתרי התיירות שפיתחו. זהו הפורטל co.il.תיירות דרום.www

הפורטל 'תיירות דרום' שם לו למטרה לאפשר לבעלי האתרים והאטרקציות בשטח, להביא באמצעותו לידיעת ציבור הנופשים, את המידע המיוחד אודות שירותיהם. הדלת באתר co.ilתיירות דרום.wwwפתוחה גם בפני הקיבוצים והמושבים משופעי האטרקציות, עם המרחצאות ומכוני ה-SPA, הפסטיבלים והכנסים בטבע. הגולשים בפורטל  .www.tayarutdarom.co.il  מתבקשים לעיין בתנאי השימוש של הפורטל בעיון רב ולקרוא את תקנון האתר, כדי לקבל במלואם את תנאי השימוש בכלים של פורטל התיירות שלנו.

בברכה  –  עזרא ינוב -בעלי הפורטל   ei3@zahav.net.il

 www.tayarutdarom.co.ilוגם www.tayarutashdod.co.ilו- www.tayarutashkelon.co.il

co.il.תיירותדרום.wwwוגם co.il.תיירותאשדוד.wwwוגם co.il.תיירותאשקלון.www

טל. נייד:  052-2767927  טלפון: 08-6710343  פקס: 072-2448833  ת.ד. 98 אשקלון 78100

 גולשי הפורטל www.tayarutdarom.co.ilמתבקשים להתאזר בסבלנות ולקוות שעם כל שבוע או כל חודש – נרחיב את שירותי האתר, להנחיל למשתמשיו, כלים ראשונים להשגת השירותים המבוקשים. אנו נרחיב בעתיד את השירותים באתר www.tayarutashdod.co.ilוגם באתר – www.tayarutashkelon.co.il. אנו מצפים מהגולשים החדשים, לשלוח מידע חדש משלהם ולהיעזר בקישורים של האתרים הוותיקים יותר באזור, להרחבת המידע המבוקש.

דרושים אנשי מכירות לפורטל "תיירות דרום" בטל: 0722322077